Eventeria.pl

Aktualnie mamy zimę w pełni. Temperatura za oknem w niektórych rejonach Polski sięga poniżej -10 stopi C. Aura sprzyja więc, aby zorganizować pracownikom zimowy wyjazd firmowy. Z jednej strony można im zafundować wyjazd do ciepłych krajów, tak na rozgrzewkę. Z drugiej jednak strony warto byłoby wykorzystać walory tej pory roku i zorganizować firmowy wyjazd na narty. Przecież wiele osób czeka na śnieg od początku zimy nie mogąc doczekać się szusowania po ośnieżonych stokach.

Wyjazdy na narty najpopularniejsze

Na nartachPrzy ładnej zimowej pogodzie można zorganizować zimowy wyjazd na narty do któregoś z polskich ośrodków, takich jak choćby Karpacz, Szczyrk czy Zakopane. Przy większym budżecie pomyśleć można o wyjeździe zagranicznym. Popularne są zwłaszcza kraje alpejskie, oferujące doskonałe warunki dla miłośników białego szaleństwa. Przykładowo może to być np. Austria, Włochy, Francja czy Szwajcaria. Ciekawą opcją mogą być np. Słowacja, Czechy i Słowenia. Zarówno zaawansowani jak i początkujący narciarze czy snowboardowcy znajdą tam trasy o odpowiednim dla siebie poziomie trudności. Pamiętać trzeba o tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami i snowboardem. Dla początkujących narciarzy można zorganizować kurs, podczas którego, pod okiem doświadczonego instruktora będą oni stawiali swoje pierwsze kroki na śniegu.

Inne atrakcje zimowych wyjazdów

Żeby nie było monotonnie, wyjazd na narty można uatrakcyjnić kuligiem, przejażdżkami skuterami śnieżnymi czy pokazem rzeźb lodowych podczas którego nasi uczestnicy mogą sami spróbować tej trudnej sztuki. Atrakcji i zimowych zabaw team-buildingowych jest naprawdę dużo. W jednym z artykułów pisaliśmy już o przejażdżkach psimi zaprzęgami.

Hokej na lodzieCiekawą atrakcją jest również zorganizowanie meczu w hokeja na lodzie. Rozgrywkę taką można zaplanować nie tylko na wyjeździe, ale również w mieście w który mieści się siedziba firmy – wszędzie tam gdzie możliwe będzie wynajęcie hali z lodowiskiem przystosowanym do hokejowych rozgrywek. Pomoc profesjonalnego trenera, udział znanego zawodnika czy występy zespołu cheerleaderek z pewnością dodatkowo zwiększą atrakcyjność rozgrywek.

Przeczytaj również


  1. Dodatkową atrakcją takiego wyjazdu może być też udział w imprezie sportowej, jak choćby w skokach narciarskich (w których nasi zawodnicy odnoszą wspaniałe sukcesy).

    giza / Odpowiedz
  2. Fajny artykuł, ciekawe porady

    Paula / Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x