Eventeria.pl

Rzeźby w lodzie

Począwszy od 2006 roku, w grudniu, w Poznaniu organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej. W ciągu dwóch zimowych dni, możemy podziwiać pracę najlepszych lodowych artystów z całego świata. Rzeźby z lodu zdobią poznański Stary Rynek tak długo, jak długo utrzymują się ujemne temperatury. Szczególnie efektownie wyglądają one wieczorem, podświetlone kolorowym światłem. W tym roku możemy podziwiać prace artystów z Francji, Polski, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Rosji, Japonii, Bułgarii a nawet Filipin.

Rzeźby w lodzie mogą również zostać z powodzeniem wykorzystane jako atrakcja podczas imprez organizowanych dla pracowników firm lub ich ważniejszych klientów. Widok artystów pracujących przy pomocy pił łańcuchowych, dłut, pilników czy nawet żelazek stanowi atrakcję samą w sobie. Uczestnicy imprezy mogą również spróbować w grupach i pod nadzorem specjalistów, wykonać rzeźbę zgodnie z zaproponowanym projektem. Trzeba tu oczywiście pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa wszystkim biorącym udział w zabawie. Tego typu rywalizacja i współpraca przy ciekawym zadaniu, zupełnie różnym od tych z którymi zmagamy się na co dzień, nie tylko pozwoli się zrelaksować ale również zintegruje nasz zespół.

Przeczytaj również


  1. A jeszcze większy jest Festiwalu Lodu i Śniegu w Chinach. Może to ciekawy pomysł na atrakcję (a może nawet cel) podczas firmowego wyjazdu do Chin? :)

    Event Manager / Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x