Eventeria.pl

Podarowanie szefowi prezentu, np. z okazji jego urodzin, jest dobrym sposobem na zbudowanie dobrej atmosfery w pracy i umocnienie więzi pomiędzy pracodawcą a pracownikami. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie zbiórki i kupienie szefowi wartościowego upominku. Może to być np.: voucher na przejażdżkę samochodem, skórzana aktówka na dokumenty czy zestaw jego ulubionych cygar.

Tradycja obdarowywania szefów oraz pracowników firmy jest stosunkowo niedawna. Związana jest ona z chęcią zbudowania przyjaznego środowiska pracy, opartego na sympatii i wzajemnym zaufaniu.

Co kupić swojemu szefowi?

Prezent dla faceta, który pełni funkcję kierowniczą, nie jest zbyt łatwym zadaniem. W najlepszej sytuacji są osoby, które znają upodobania i gust swojego szefa. Wówczas warto postawić na prezent, który będzie zgody z jego zainteresowaniami. Oprócz tego można również postawić na upominek, który będzie nawiązywał do charakteru i upodobań szefa. Przykładowo dla miłośnika adrenaliny i ekstremalnych przygód można kupić voucher na skok spadochronem, przejażdżkę sportowym samochodem, lot szybowcem. Można mu również zafundować skok na bungee. Natomiast amator wyższej rozrywki z pewnością ucieszy się z dobrej literatury lub biletu do teatru, na operę czy na koncert symfoniczny. Natomiast wówczas, gdy szef jest fanem piłki nożnej, można podarować mu dwa bilety na mecz reprezentacji.

Eleganckie upominki dla szefa

Najbezpieczniejszym pomysłem na prezent dla szefa jest postawienie na elegancki i stylowy upominek. Najlepiej zorganizować zbiórkę i kupić jakiś okazały przedmiot. Może to być np. podarunek biznesowy, np. skórzana aktówka, zestaw długopisów lub piór wiecznych, etui na tablet lub laptopa. Ciekawą opcją jest również podarowanie swojemu szefowi jedwabnej poszetki, krawata lub muszki, a także kaszmirowego szalika czy skórzanych rękawiczek. Jeśli w zbiórce bierze udział więcej osób, można pomyśleć także o eleganckim zegarku czy sprzęcie elektronicznym. W dobrym guście jest również wręczanie wysokiej jakości alkoholu, np. kilkuletniej whisky. Taki prezent nie jest jednak właściwy wówczas, gdy osoba obdarowywana stroni od alkoholu.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x