Eventeria.pl

W sieci istnieje kilka serwisów w których możemy przeglądać oferty hoteli i zarezerwować miejsce noclegowe praktycznie na całym świecie. Jedną z takich stron jest traviboo.com – porównywarka ofert hoteli z polskimi korzeniami. Serwis ten wyróżnia się spośród konkurencji największą liczbą ofert (ponad 5 milionów ofert w bazie) oraz prostym a jednocześnie atrakcyjnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. W przeciwieństwie do typowych stron rezerwacyjnych, traviboo.com posiada rozbudowany dział wsparcia (nazwany TravibooCare), dzięki któremu użytkowcy liczyć mogą na realną pomoc pracowników serwisu, od momentu planowania podróży, aż po jej realizację. Warto nadmienić również, że na wspomnianej stronie oraz organizowane są liczne konkursy i specjalne promocje dla jej użytkowników, a sama strona dostępna jest na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Co ciekawe, użytkownicy traviboo.com  mogą zaoszczędzić nawet do 80 procent wartości zarezerwowanych noclegów. Jak to możliwe? To wynik zniesionego jakiś czas temu parytetu cen narzucanego od kilku lat na właścicieli hoteli przez portale bookingowe typu HRS czy booking.com. Od czasu wspomnianego zniesienia parytetu hotele mogą bez przeszkód oferować różne ceny na różnych portalach, co w praktyce sprawia, iż różnica w cenach jest znacząca. Dzięki temu zabiegowi jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu porównywarki hoteli właśnie takie jak traviboo.com.

Dodatkowym argumentem do korzystania z wspomnianego portalu są również jego polskie korzenie. Traviboo.com powstał bowiem w Polsce, dzięki zaangażowaniu naszych rodaków związanych od wielu lat z portalami turystycznymi, hotelarstwem oraz marketingiem.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x