Eventeria.pl

Każdy, kto przynajmniej raz w swoim życiu organizował wydarzenie masowe wie, że wiąże się to z szeregiem trudności i wymaga od organizatora wielu szybkich, często niełatwych decyzji. Dzięki temu artykułowi przynajmniej jedną trudną decyzję będziesz miał z głowy – wybór platformy, za pośrednictwem której zorganizujesz swój event. Platforma Ticketik pomoże Ci w rozwiązaniu wszystkich kolejnych wyzwań na drodze do zaplanowania idealnej imprezy. Dlaczego właśnie Ticketik? Z trzech prostych powodów:

Lista gości pod kontrolą

Na platformie Ticketik, jako organizator będziesz miał dostęp do danych wszystkich osób, które kupiły bilety na Twój event. Tej możliwości pozbawia Cię sprzedawanie biletów w tradycyjny sposób, np. za pośrednictwem punktów sprzedaży czy w kasach przed wejściem na imprezę. Czuwanie nad listą gości pozwoli Ci przeprowadzić imprezę w dokładnie taki sposób, jaki zaplanowałeś i dotarcie do najbardziej pożądanych dla Ciebie odbiorców.

Łatwa promocja eventu

Zazwyczaj informowaniem opinii publicznej o nadchodzącym wydarzeniu zajmują się media, a także wykwalifikowane zespoły PR. Sami organizatorzy rzadko angażują się w ten proces, ponieważ jest on czasochłonny i wymaga wiele uwagi, a także wiążę się z wyzwaniem, jakie stanowi dotarcie do takiego odbiorcy, którego faktycznie zainteresuje Twoje wydarzenie. Tymczasem Ticketik pozwala Ci na proste i bezproblemowe dotarcie do wszystkich potencjalnych uczestników Twojego eventu. Informacje o Twojej imprezie zamieścimy na stronie głównej portalu, a także na fanpejdżu Ticketik na Facebook’u, śledzonym przez fanatyków sportowych emocji, miłośników koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.

Planowanie zysków

Zyski z wydarzenia to przede wszystkim pieniądze, które zarabiasz na sprzedaży biletów. Ticketik pozwala Ci skorzystać z wielu prostych w obsłudze i niezwykle wygodnych narzędzi, przedstawiających Ci statystyki dotyczące sprzedaży biletów online. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować wzrost Twoich zysków. Platforma pozwoli Ci również na wprowadzenie dodatkowych zniżek i rabatów, dzięki którym przyciągniesz wiele osób, które od początku były zainteresowane Twoim wydarzeniem, ale np. miały obiekcje co do ceny lub po prostu miłośników wyjątkowych okazji cenowych.

Dowiedz się więcej: http://ticketik.pl/#!/Info/DlaOrganizatorow

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x