Eventeria.pl

Firma Dziecioland.pl zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych na terenie całej Polski.

Organizujemy pikniki, bale karnawałowe , dyskoteki, akcje promocyjne dla różnych firm oraz wiele więcej. Jesteśmy na rynku od 2004 roku i dobrze wiemy jak zorganizować na prawdę dobrą, atrakcyjną imprezę z udziałem dzieci czy dorosłych. Przykładamy wielką wagę do jakości przeprowadzanych usług.

W dziecioland.pl pracownicy dobrze się bawią na własnych imprezach, praca na imprezie to ich pasja.

Posiadamy największą liczbę atrakcji na imprezy okolicznościowe takie jak dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowy, baseny z kulkami.

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

Atrakcja dla małego i dużego, koszt wynajęcia dmuchanej dużej zjeżdżalni to 800 zł za 4h. Nasze dmuchane atrakcje idealnie spisują się w plenerze jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Wymiary: 6,5m x 5,5m x 7m.

 

ZAMEK DO SKAKANIA

Atrakcja zdecydowanie skierowana mniejszym dzieciom, które boją się zjeżdżać na większych urządzeniach pneumatycznych. Wymiary dmuchanego zamka wys. 3,2m x 4,5m x 4,5m. Koszt wynajęcia to jedyne 700 zł za 4h.

 

 

 

ŚCIANA WSPINACZKOWA

Urządzenie pneumatyczne do zastosowania na otwartej przestrzeni, wymagana jest przestrzeń o minimalnych wymiarach 10m2, ze względu na wymiary ścianki i mocowania lin mocujących. Atrakcja od 6 roku życia ze względu na wielkość szelek alpinistycznych. Koszt wynajęcia to jedyne 900zł na 4h.

 

WIELKIE TRAMPOLINY DO SKAKANIA

Posiadamy wielkie trampoliny do skakania, które idealnie nadają się na imprezy z udziałem dzieci jak i dorosłych. Koszt wynajęcia to 700zł na 4h, każda kolejna 100zł (z VAT)

 

 

 

WATA CUKROWA NA IMPREZY

Posiadamy profesjonalne wózki gastronomiczne wykorzystane do produkcji waty cukrowej. Nasze urządzenia posiadają atesty bezpieczeństwa. Watę cukrową produkujemy bez limitu porcji. Wynajmując urządzenie do produkcji waty cukrowej nie płacisz za czas wynajmu, a nie za ilość porcji.

Koszt wynajęcia maszyny do produkcji waty cukrowej to 280 zł. , każda następna to 120 zł. Cena zawiera podatek VAT

 

WYNAJEM POPCORNU

Posiadamy eleganckie urządzenia do produkcji popcornu na imprezy okolicznościowe. Nasze urządzenia są rozchwytywane na imprezach. produkujemy nieograniczone ilości prażonej kukurydzy podczas trwania wynajmu naszego urządzenia.

Koszt wynajęcia maszyny do produkcji popcornu to 280 zł. Każda następna godzina to 120 zł. Cena zawiera podatek VAT

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZYMI ATRAKCJAMI TO MAMY DOBRĄ WIADOMOŚĆ POSIADAMY ICH JESZCZE WIĘCEJ!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ: WWW.DZIECIOLAND.PL TEL:600-950-777

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x