Eventeria.pl

Organizatorzy motywacyjnych wyjazdów firmowych ciągle rozglądają się za nowymi kierunkami. Klienci który byli już w najczęściej odwiedzanych krajach europejskich, czy w północnej Afryce, chcieliby pojechać w bardziej orientalne miejsce. Ciekawym pomysłem wydaje się w takiej sytuacji Tajlandia. Ten egzotyczny dla nas kraj, położony w Azji południowo – wschodniej na stałe zagościł już w katalogach biur podróży oraz w ofercie firm zajmujących się turystyką incentive.

Tajlandia, BangkokSwoją popularność Tajlandia zawdzięcza bajkowym plażom, niesamowitym zabytkom, pięknym azjatyckim miastom oraz rozwiniętą bazą hotelową oferującą obiekty o najwyższym standardzie (które często oferowane są uczestnikom wyjazdów motywacyjnych). W największych kurortach Tajlandii (takich jak choćby najbardziej znane: Pattaya, czy wyspa Koh Samet) na przyjeżdżających czeka bogata oferta różnego rodzaju sportów wodnych (między innymi: skutery wodne, nurkowanie), wycieczek fakultatywnych (np. przejażdżki na słoniach po dżungli, wycieczki do różnego rodzaju parków przyrodniczych, skansenów, itp.) oraz możliwość spróbowania azjatyckiej kuchni (entuzjaści owoców morza z pewnością będą usatysfakcjonowani).

Tajlandia, klongi BangkokuPonieważ linie lotnicze najczęściej latają z do stolicy Tajlandii – Bangkoku, warto również zwiedzić to miasto. Bangkok nazywany jest Wenecją Wschodu, dlatego obowiązkowym punktem programu powinna być wycieczka po tutejszych kanałach (tzw. klongach). Warto też odwiedzić Pałac Królewski czy wjechać na wieżę Bayok – najwyższy w mieście budynek z którego roztacza się wspaniała panorama miasta.

Organizując wyjazd do Tajlandii można rozważyć również wycieczkę do któregoś z państw sąsiednich, takich jak Kambodża, Birma czy Laos. Przykładowo, w Kambodży, w stosunkowo niedalekiej odległości od Bangkoku znajduje się starożytny kompleks świątyń Angkor, ze słynną Angkor Wat. To jedno z tych miejsc które trzeba zobaczyć będąc w tym rejonie świata. O Kambodży zapewne jeszcze napiszemy, śledźcie artykuły na naszym portalu…

Przeczytaj również


  1. Tajlandia jest naprawdę atrakcyjna i dla nas bardzo egotyczna. Na mnie największe wrażenie zrobiła przyroda i te mniej zatłoczone miejsca. Tańsze bilety lotnicze powinny przyczynić się jeszcze bardziej do zwiększenia popularności tego azjatyckiego kraju.

    Miki / Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x