Eventeria.pl

MocnaStrona.com powstawał w wyniku naszych własnych potrzeb. Błądząc po bezkresach Internetu mieliśmy zwyczajnie dosyć śmieciowych informacji, bełkotu, sponsorowanych artykułów i wszechobecnej jednakowej papki.

Marzyła nam się konkretna dedykowana męska strona z ciekawymi artykułami, poradami modowymi, nowymi gadżetami,  informacjami ze świata biznesu, kulturą – ale tylko taką która nas interesuje, komputerami, grami i oczywiście motoryzacją. Mieliśmy dość nagości, nieustannych informacji o polityce i związanej z tym wojną nie wspominając już o plotkach które nie były dla nas akceptowalne.

Początkowo zbieraliśmy i wymienialiśmy się ciekawymi materiałami znalezionymi na innych stronach. Te strony były głównie obcojęzyczne co nieco utrudniało zapoznawanie się z ich treściami. Następnie podczas tłumaczenia artykułów i materiałów często modyfikowaliśmy ich treści wzbogacając je o własne przemyślenia i testy czy wnioski. W konsekwencji i dzięki takiej ewolucji z czasem zaczęliśmy sami pisać teksty które do dziś publikujemy na naszym portalu: www.mocnastrona.com.

MocnaStrona.com to nowoczesny i dynamiczny serwis internetowy który staje się coraz częściej odwiedzanym portalem nieustannie poszerzając grono swoich czytelników ( i czytelniczek.. ) Każdego dnia przygotowujemy dla Was najświeższe i starannie dobrane informacje podane w sposób lekki i przystępny. Od ilości wolimy jakość dlatego wszelkie materiały dostosowane są w taki sposób aby były ciekawe, inspirujące oraz wyczerpywały dane zagadnienie.

U nas nie znajdziesz plotek o celebrytach, nie rozwodzimy się nad polityką i nie poruszamy tematów religijnych – takie treści są dla nas zwyczajnie nudne.

Kochamy natomiast wszelkie tematy związane z czasem wolnym, sportem, piwem, techniką i modą. Portal prowadzimy w taki sposób jaki sami chcieli byśmy aby był pod względem czytelnika. Nie mamy redaktora naczelnego, nie należymy do wielkiego koncernu wiec nie mamy żadnych wyznaczonych celów sprzedażowych i marketingowych. Nie wciskamy kitu i nie interesuje nas zbytnio komercja i reklama bo podobnie jak Ty mamy już jej po wyżej uszy.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem i jego treściami. MocnaStrona.com to niesamowicie mocna męska dawka wiedzy i inspiracji!. Portal dostępny jest również na urządzeniach mobilnych.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x