Eventeria.pl

Zastanawiacie się w jaki sposób uczynić Wasze imprezy, wyjazdy czy wydarzenia firmowe jeszcze bardziej atrakcyjnymi? Co powiecie na loty balonem na ogrzane powietrze? Aktualnie istnieje kilka firm, które oferują pokazy oraz loty na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Taki przelot to zawsze gwarancja niezapomnianych wrażeń, zarówno dla uczestników jak i obserwatorów. Każdy pasażer otrzymuje zazwyczaj certyfikat pierwszego lotu oraz zdjęcie na pamiątkę, a po godzinnym locie czeka go prawdziwy balonowy chrzest z szampanem!

Warto zauważyć że balon może być ciekawym i oryginalnym nośnikiem reklamy. Na powłoce balonu może zostać umieszczone logo bądź reklama firmy. Skuteczność takiej reklamy jest ogromna, gdyż balon fascynuje nie tylko swoją wielkością, kształtem i kolorem. Lecąc nad miastem przyciąga uwagę ludzi w każdym wieku oraz mediów, jest bowiem czymś niecodziennym i pięknym. Na całym świecie ta forma promocji jest już od wielu wykorzystywana, głównie ze względu na swoją widowiskowość. W Polsce, w ostatnich latach, ten atrakcyjny sposób prezentacji firmy coraz bardziej zyskuje na popularności.

Obrandowany balon może zostać wykorzystany do akcji promocyjnych przed hipermarketami, galeriami i licznymi imprezami masowymi, jak na przykład koncerty i imprezy sportowe. Również przyczepa, w której balon jest przewożony, może zostać pomalowana w barwach firmy. Pojazd wraz przyczepą przemierzają często wiele kilometrów i zawsze wzbudzają duże zainteresowanie. Zdjęcia widoków z balonem i logo firmy wykorzystać można na plakatach, folderach, bilboardach, czy też w internecie…

freeimages.com (Luiz Silveira)

Interesującym pomysłem jest również stworzenie balonowego zespołu danej firmy, który objeżdżałby wybrane imprezy sportowe w kraju i za granicą. W skład takiego zespołu wchodzić mogą pracownicy firmy, ale też wybrani klienci, kontrahenci czy znane osoby publiczne. Zawody balonowe w Polsce i za granicą mają zazwyczaj patronat mediów, który daje szanse dotarcia do szerokiego grana odbiorców, dzięki publikacji artykułów i wywiadów na temat wydarzenia w telewizji, radio czy w internecie. Poza tym, start obrandowanego balonu w każdych zawodach balonowych w Polsce, to reklama i możliwość znalezienia się na zdjęciach wykonywanych przez tysiące ludzi.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x