Eventeria.pl

Doskonała lokalizacja

Organizując konferencję, trzeba wziąć pod uwagę, że jej uczestnicy przyjadą z różnych stron. Dlatego też ważna jest lokalizacja, a nie tylko same sale konferencyjne. Łódź, czy inne duże miasta mają ich wiele w swojej ofercie. Ale, żeby do nich dotrzeć, trzeba pokonać mnóstwo kilometrów. Tymczasem Uniejów położony jest między dużymi miastami, przy głównej drodze i każdy dojedzie tu bez stania w korkach i bez najmniejszych problemów.

Gwarancja dobrego samopoczucia

Może brzmi to banalnie, ale z pewnością z banałem nie ma to nic wspólnego. Jeśli w danym miejscu czujemy się dobrze, wtedy lepiej się koncentrujemy, skuteczniej pracujemy i przyswajamy nową wiedzę. W Uniejowie o samopoczucie dbają nie tylko przestronne i jasne sale konferencyjne. Warszawa a także inne duże miasta też dbają o taki ich charakter. Ale Uniejów ma coś więcej – niepowtarzalne walory klimatyczne i  krajobrazowe. Jeśli chodzi o klimat, zapewniają je wody termalne oraz specyficzny mikroklimat, wykazujące się właściwościami leczniczymi. A co z krajobrazem? O jego walorach decydujące głównie płynąca tu rzeka, wzdłuż której malownicze rozciągają się piękne łąki. Sam kompleks znajduje się natomiast w sąsiedztwie przepięknego XIX-wiecznego parku.

Sale dostosowane do potrzeb

W zabytkowych obiektach, Termy Uniejów udostępniają swoim gościom różnej wielkości sale konferencyjne. Bez względu na to, czy potrzebujesz obszernej sali doskonale przystosowanej do prelekcji w dużej grupie, czy sali bardziej kameralnej na 20-30 uczestników, tutaj znajdziesz rozwiązanie doskonale wpisujące się w Twoje potrzeby. Nie będzie też problemu z optymalizacją ustawienia krzeseł pod kątem stworzenia miejsca do dyskusji. Zawsze też masz gwarancję, że do Twojej dyspozycji oddane będą najwyższej jakości sprzęty audiowizualne i profesjonalne zaplecze technologiczne.

Komfort uczestników 

Podczas spotkania mają oni zagwarantowany pełen komfort, na który składają się wygodne siedzenia, przestronność sali wypełnionej światłem i świeżym powietrzem, smaczne posiłki podczas przerw, a także po zakończeniu spotkania. Poza tym, mają oni możliwość skorzystania z atrakcji miejsca, w tym strefy saun, czy kąpielowych. Dopełnieniem komfortu staje się nocleg w pięknych, zabytkowych wnętrzach. Argumenty mówią same za siebie. Doskonała lokalizacja, piękny krajobraz, zdrowy klimat, komfortowe warunki i profesjonalne zaplecze technologiczne. Właśnie dlatego warto wybrać Uniejów na miejsce swojej konferencji czy imprezy firmowe. Łódź, Warszawa, Poznań – nie jest ważne, skąd jesteś. Do Uniejowa zawsze jest po drodze.

Więcej informacji znajdą Państwo na konferencje-uniejow.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x