Eventeria.pl

BlogKobiet.pl to portal który powstał dzięki przyjaźni kilku przyjaciółek i chęci dzielenia się swoimi poradami, opiniami oraz spostrzeżeniami z szerszym gronem osób. Historia tej strony rozpoczęła się kilka lat temu gdy grupa wspomnianych przyjaciółek podczas rytualnych spotkań wymieniała się wzajemnymi doświadczeniami i radami wpadła na pomysł aby zacząć ,,archiwizować’’ swoje przemyślenia. W taki sposób początkowo narodził się prosty blog ze zbitką porad i wskazówek który dzięki swojej popularności i stale rosnącej liczby użytkowniczek ( i co ciekawe również użytkowników ) stał się w pełni profesjonalnym, dużym i dojrzałym portalem znajdującym się pod adresem: www.blogkobiet.pl.

Serwis BlogKobiet.pl to nowoczesne medium dostępne również na urządzeniach mobilnych dedykowane aktywnym kobietom w każdym wieku. To potężne źródło inspiracji z zakresu mody, zainteresowań, spędzenia wolnego czasu, kariery czy zdrowia. Niezwykle ciekawe treści artykułów, bogata tematyka oraz otwarte podejście do czytelniczek są najważniejszymi cechami portalu. Serwis nie pozostaje głuchy na tematy sugerowane przez czytelniczki. Aktywie włącza się również w wszelkiego rodzaju akcje charytatywne i kampanie społeczne dzięki którym walczy w słusznych spawach. Jest zatem portalem nie tylko lifestylowym ale również odpowiedzialnym społecznie.
Każdego dnia nasze redaktorki przygotowują najświeższe i aktualne informacje i poradniki które w przeciwieństwie do wielu innych stron nie są plotkami z życia gwiazd lub wymyślonymi fikcyjnymi sensacjami lecz wartościowymi, ambitnymi i przemyślanymi materiałami.

Aspirujemy do opiniotwórczego i znaczącego medium które skutecznie pomaga, poszerza wiedzę i rozwija horyzonty szerokiemu gronu czytelniczek.

Portal jest bezstronny, neutralny światopoglądowo i otwarty na wszelkie inne opinie, mody oraz nawet skrajne postawy. Wierzymy, że dzięki różnorodności świat jest ciekawy i inspirujący i właśnie tacy staramy się być. Jesteśmy również otwarci na nowe kontakty, pomysły i sugestie. Dlatego do naszego zespoły z przyjemnością zaprosimy wszystkich tych, którzy chcą wnieść coś nowego do na nasze łamy.

Zatem usiądź wygodnie, zrelaksuj się i poznaj kobiecą stronę Internetu. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x