Eventeria.pl

Jeśli choć raz w życiu zdarzyło Ci się organizować przyjęcie, urodziny bądź inną imprezę, doskonale wiesz jak wiele wysiłku to wymaga. Zapewne w Twoich imprezach uczestniczyło maksymalnie kilkadziesiąt osób, a i tak pojawiło się wiele sytuacji, które utrudniały zorganizowanie wszystkiego jak należy. Pomyśl przed jak wielkim zadaniem trzeba stanąć, by zorganizować konferencję dla kilkuset osób! Spokojnie, na szczęście tym zajmują się specjaliści, dzięki którym masz pewność, że wszystkie kluczowe aspekty – miejsce, czas i catering – będą przygotowane profesjonalnie.

Miejsce idealne na konferencję

Planowanie należy zacząć od rzeczy podstawowych, jednym z nich jest z pewnością wybór miejsca. Wiele w tym przypadku zależy od charakteru konferencji. Jeśli jest to zjazd o charakterze ekologicznym, na którym pojawią się badacze, leśniczy, przyrodnicy i inni miłośnicy natury, warto wybrać miejsce otoczone właśnie naturą – w okolicach lasu, jeziora, rzeki, słowem: z dala od miejskiego gwaru. Gdy jest to spotkanie biznesowe, po którym zdecydowana większość gości wraca wieczorem do obowiązków służbowych, miejsce powinno mieć łatwy dojazd i to w możliwie jak najkrótszym czasie. Liczba gości też nie jest bez znaczenia, choćby ze względu na podawane posiłki, ponieważ catering na konferencję przygotowywany jest zazwyczaj na konkretną liczbę osób. Jeśli wybierzemy zbyt małą przestrzeń, goście będą zniesmaczeni, ponieważ nie będą mieli wystarczająco dużej przestrzeni osobistej. Jeśli zaś zbyt dużą, zwyczajnie stracimy, bo większy teren oznacza więcej wydanych pieniędzy.

Ciepły i smaczny posiłek to podstawa

Kolejnym ważnym aspektem są serwowane podczas spotkania dania. Gdy przewidujesz, że zakończy się ono w ciągu kilku godzin, możesz postawić na konferencję w stylu koktajlowym, a więc z suto zastawionym stołem, do którego goście będą podchodzić i częstować się m.in. roladkami, pierożkami czy szaszłykami. Jeśli natomiast to konferencja całodniowa, warto pomyśleć o ciepłym posiłku, który zostanie doceniony przez gości. Wiadomo, że nie trafisz w gusta wszystkich uczestników, ale możesz zminimalizować ryzyko niepowodzenia, wybierając klasyczne dania w eleganckiej wersji. Oczywiście gotowanie wszystkich potraw własnoręcznie nie jest brane pod uwagę, najlepszym wyjściem jest zamówienie cateringu na konferencję. Żeberka w miodzie, roladki zawijane w boczek czy klasyczny rosół z makaronem szybko zregenerują siły zmęczonych gości. Jeśli chcesz, by doceniono cię za Twoje zaangażowanie, musisz także zadbać o to, by uczestnicy konferencji przed odjazdem zjedli ciepły posiłek. Szykowna kolacja jest idealną okazją do podzielenia się poglądami dotyczącymi konferencji, wymianą kontaktów i nawiązania szerszych relacji. Na stronie internetowej: http://mazowszak.com.pl/catering-na-koferencje-szkolenie/ znajdziesz wiele propozycji dań, które zachwycą gości zorganizowanej przez Ciebie konferencji.

Dbaj o swoje finanse i reputację

Nie musisz obawiać się, że konferencja zrujnuje Cię pod względem finansowym. Zamówienie cateringu i tak będzie tańsze, niż samodzielne przygotowywanie posiłków – poza tym oszczędzasz swój czas. Ceny cateringu na konferencję wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy – wszystko jest oczywiście uzależnione od liczby gości i rodzaju podawanych dań. Gdy miejscem konferencji jest stolica lub jej okolice, spokojnie możesz postawić na usługi, które oferuje firma cateringowa z Warszawy – Mazowszak Catering&Event. Duże doświadczenie, szeroki wybór potraw i gwarancja jakości sprawią, że każdy z uczestników konferencji będzie zachwalał twoje zdolności organizacyjne jeszcze długo po jej zakończeniu.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x