Eventeria.pl

Organizacja targów, bankietów, eventów promocyjnych to duże przedsięwzięcie logistyczne. Jednym z wielu zadań i wyzwań, które stoją przed organizatorem wydarzenia jest zatrudnienie personelu – hostessy, modelki, prezenterki, które profesjonalnie i kompetentnie zaprezentują ofertę firmy. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów – agencji hostess, która zapewni fachową obsługę ważnych wydarzeń. Zastanawiasz się jak wybrać hostessy? Przeczytaj artykuł.

Kompetencje to podstawa

Miła aparycja i piękny uśmiech to istotne atuty w pracy hostessy. Niemniej jednak, równie ważne są nienaganna kultura osobista, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów. W pracy hostessy procentuje doskonała znajomość języków obcych. Bardzo ważna jest również skrupulatność, punktualność, łatwość przyswajania informacji. Hostessy podczas gali, bankietu czy eventu firmowego stanowią wizytówkę Twojej firmy, dlatego szczególnie istotne jest by były to osoby o doskonałej prezencji oraz kontaktowe, które w kompetentny sposób zaprezentują ofertę Twojej firmy.

Postaw na profesjonalistów

Szukasz hostess, modelek, prezenterek? Zatrudnij profesjonalną agencję hostess. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że profesjonaliści na podstawie rozmowy z klientem, precyzyjnie definiują ich potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu mogą zaproponować klientowi współpracę z hostessami, które perfekcyjnie spełniają określone kryteria. Zatrudniając profesjonalistów oszczędzasz czas i pieniądze na poszukiwanie właściwych kandydatek, równocześnie zyskujesz pewność, że event zostanie obsłużony przez kompetentne osoby.

Agencja hostess DNA www.hostessa.pl oferuje kompleksową obsługę eventów. Nasza baza liczy ponad 17 tysięcy hostess, modelek, prezenterek – zarówno mężczyzn , jak i kobiet. Nasi pracownicy przechodzą staranną selekcję. Dokładnie weryfikujemy kompetencje kandydatów. Stawiamy na profesjonalizm oraz doświadczenie. Bogata baza portfolio pozwala nam, zaoferować klientom współpracę z osobami, które w 100% spełniają ich oczekiwania.

Jak wybrać hostessę?

Obsługujemy wiele rozmaitych imprez. Każde wydarzenie ma swoją specyfikę, przez co wymagania stawiane hostessom i promotorom są różne. Mamy tego świadomość, dlatego na określone wydarzenia sugerujemy konkretne osoby, posiadające najbardziej odpowiednie kompetencje.

Nasi pracownicy biorą udział w wydarzeniach takich, jak:

 • targi, wystawy, gale, bankiety
 • konferencje, seminaria, kongresy
 • szkolenia, zjazdy, sympozja
 • koncerty, pokazy, festiwale
 • pikniki, eventy plenerowe
 • spotkania biznesowe, imprezy VIP
 • eventy firmowe (szkoleniowe, integracyjne)
 • akcje promocyjne i marketingowe
 • imprezy okolicznościowe i świąteczne
 • konkursy, animacje i dni otwarte
 • i wiele innych

Współpracujemy także z hostessami i promotorkami, które posiadają biegłą znajomość języków obcych, co niezwykle procentuje podczas eventów z udziałem licznej grupy obcokrajowców.

Działamy!

Nasza agencja miała okazję współtworzyć kampanię społeczną „Płodna Polka”. Nasza pracownice wzięły udział w działaniach promocyjnych wspierających Ogólnopolską Kampanię Na Rzecz Przeciwdziałania Niepłodności. Zadaniem promotorek było informowanie uczestników o założeniach kampanii i zachęcenie kobiet do wykonanie badań profilaktycznych. Chcesz zobaczyć nasze dziewczyny w akcji? Odwiedź naszą stronę http://hostessa.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x