Eventeria.pl

Na pikniki firmowe bardzo często zapraszani są nie tylko pracownicy ale również ich rodziny. Imprezy tego typu mają zwykle charakter luźnego i niezobowiązującego spotkania, a zaproszeni na nie goście uczestniczą w grach i konkursach, mają możliwość integracji oraz lepszego poznania się, porozmawiania na tematy niezwiązane z codziennym życiem firmowym.

Podczas firmowych pikników i festynów z udziałem dzieci, obok atrakcji dla dorosłych, nie może zabraknąć atrakcji skierowanych dla najmłodszych. Organizator powinien zadbać o to, aby na imprezie znalazły się osoby, odpowiedzialne za prowadzenie zabaw, loterii i konkursów dla dzieci. Dobrze jeśli osoby takie mają doświadczenie sceniczne i są specjalnie ucharakteryzowane (np. jako postać z bajki). W programie imprezy najczęściej proponowane są gry i zabawy dla dzieci, widowiska teatralne i cyrkowe, pokazy tresowanych zwierząt, czy występy zespołów dziecięcych. Ciekawą opcją mogą być również zawody sportowe, w których drużyna składa się w osoby dorosłej i dziecka.

Dużym zainteresowaniem cieszą się tematyczne pikniki firmowe, np. piknik naukowy w trakcie którego dzieci będą mogły samodzielnie, ale pod okiem przeszkolonego instruktora, przeprowadzić doświadczenia naukowe oraz uczestniczyć w pokazach. To połączenie nauki i rozrywki nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Jako uzupełnienie nie może też zabraknąć loterii z nagrodami oraz słodyczy, np. pod postacią waty cukrowej.

Imprezy dla dzieci mogą zostać urozmaicone również za pomocą urządzeń rozrywkowych, takich jak: zjeżdżalnie, dmuchane zamki dla dzieci,  sztuczna krowa czy byk mechaniczny, mega kręgle, mega piłkarzyki, mega szachy, zawody sumo, itp. Atrakcji tego typu jest naprawdę wiele i w praktycznie w każdym większym mieście znajdziemy firmy wypożyczające sprzęt na imprezy integracyjne z udziałem dzieci.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x