Eventeria.pl

Imprezy sportowe

Firmowe wyjazdy na imprezy sportowe to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podróży incentive, organizowanych dla pracowników i ważniejszych klientów firm. W czasach kiedy Robert Kubica startował w wyścigach Formuły 1, Polacy kibicowali mu podczas kolejnych Grand Prix. Wyścigi były również celem wyjazdów organizowanych przez firmy z branży eventowej. Najczęściej wybierano wyjazdy do Monako, Turcji, Belgii, na Węgry, do Niemiec, Włoch czy do Francji. Poza kibicowaniem najlepszym kierowcom Formuły 1, podczas imprezy organizatorzy planują zwykle szereg atrakcji uzupełniających, związanych ze sportami motorowymi, jak na przykład: możliwość zobaczenia padoków F1, zwiedzanie muzeów motoryzacyjnych, kursy bezpiecznej jazdy, przejazdy bolidami Formuły 1 lub samochodami wyścigowymi WRC na profesjonalnych torach.

Na meczu... MadrytSporym zainteresowaniem cieszą się również wyjazdy na mecze piłkarskie czołowych drużyn klubowych, głównie z Europy, turnieje tenisa ziemnego (Wimbledon, Roland Garros, US Open), mecze koszykówki zawodowej NBA, czy mecze hokeja na lodzie NHL w USA czy w Kanadzie.

Okresową popularnością cieszą się też dyscypliny, w których polscy sportowcy odnoszą w danym momencie sukcesy. Poza wspomnianymi już wyścigami Formuły 1, w ostatnim czasie są to również skoki narciarskie (obecnie fanów przyciągają sukcesy Kamila Stocha, wcześniej oczywiście Adama Małysza). Możemy mieć pewność, że niezależnie od dyscypliny, pory roku, czy miejsca rozrywanych zawodów, organizatorzy wyjazdów firmowych na pewno szybko dostosują swoje oferty do potrzeb klientów.

Przeczytaj również


  1. Bylem z firma na meczu Realu w Hiszpanii. Wyjazd w stylu sportowym, polaczany ze zwiedzaniem. Bylo super, polecam :)

    Jacek Dobrowolski / Odpowiedz
    • Ostatnio rzeczywiście często taka forma wyjazdów motywacyjnych proponowana jest przez organizatorów. To bardzo fajna sprawa, szczególnie dla fanów footballu. To taki wyjazd, który nie za bardzo nadaje się na wyjazd rodzinny, za to jako wyjazd firmowy jest jak najbardziej ok…

      Event Manager / Odpowiedz (in reply to Jacek Dobrowolski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x