Eventeria.pl

Dobrze zintegrowany zespół to ogromny zasób dla każdego przedsiębiorstwa, firmy czy instytucji. Jeden z najlepszych sposobów na poprawę klimatu i współpracy w zespole to imprezy integracyjne.

Co zespołowi pracowników dają imprezy integracyjne?

Nie od dzisiaj wiadomo, że sprawnie działający zespół pracowników lepiej radzi sobie z różnorodnymi wyzwaniami, zarówno tymi stricte zawodowymi, jak też całą masą wyzwań związanych z samym zespołem (komunikacja, rozwiązywanie konfliktów). Na co dzień, w szale realizowania zadań i celów, ludzie mają bardzo rzadko okazję na poznanie się od strony prywatnej. Krótkie przerwy na kawę czy śniadanie często nie wystarczają, by porozmawiać o czymś innym niż praca. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że pozytywna atmosfera w zespole pracowniczym tak bardzo przekłada się na zaangażowanie w pracę. Dlatego właśnie warto dla swoich ludzi organizować różnego rodzaju eventy i imprezy integracyjne. Mogą to być imprezy związane z obchodami święta danej grupy zawodowej (na przykład dzień nauczyciela czy dzień pracownika socjalnego), imprezy z okazji świąt, jubileuszu firmy, rozwoju firmy, pikniki rodzinne, czy wycieczki integracyjne.

Organizacja imprez integracyjnych

W dużych firmach często organizacją imprez integracyjnych zajmują się specjalnie stworzone do tego działy. To na barkach tych pracowników spoczywa zatem coroczne organizowanie cyklicznie powtarzających się imprez. Drugi trop to natomiast wsparcie ze strony profesjonalnie funkcjonujących firm, które organizują zarówno imprezy wyjazdowe, połączone ze zwiedzaniem i wypoczynkiem w atrakcyjnych hotelach, wyjazdy survivalowe dla zespołów pracowniczych, ale też różnego rodzaju eventy stacjonarne, dla pracowników i ich rodzin. Doskonałe pomysły, które potrafią uatrakcyjnić każdą imprezę tego typu, świetne jedzenie oraz muzyka – to zawsze gwarantuje udaną zabawę. Firmy, które przeznaczają część środków na tego typu atrakcje dla swoich pracowników, zdecydowanie są lepiej oceniane pod względem kultury organizacji oraz tego, jak dbają o pracowników. Organizacja imprez integracyjnych na najwyższym poziomie, które na długo pozostaną w pamięci pracowników, to pasja pracowników firmy Joyevent. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie http://www.joyevent.pl/.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

codeStrona korzysta z plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zgadzam się
x